в школах України

Відгук про книгу Даніеля Дефо

Автор: Одрiнська Катерина, учениця 6-А класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 47 з поглибленим вивченням іноземних мов та фізико-математичного профілю м. Дніпропетровська”
Учитель: Лещенко Людмила Григорівна

На літніх канікулах я вперше прочитала книгу Даніеля Дефо “Робінзон Крузо”. Мені дуже сподобалася ідея цього автора написати про життя людини на безлюдному острові.
Сюжет твору “Робінзона Крузо” – це історія незвичайних пригод йоркського моряка, який потрапив після корабельної аварії на безлюдний острів. Завдяки підприємливості, енергії, працьовитості Робінзон витримав самотність протягом довгого часу. Дефо наділив свого героя прекрасними людськими якостями: мужністю, розумом, волею і працьовитістю. Коли я починала читати книгу, вона здалася мені не цікава, але потім я захопилася і прочитала її за короткий час. Ця книга вчить тому, щоб ти не лінувався і пізнавав все в світі, адже ніколи не знаєш, коли тобі стануть в нагоді отримані знання. Робінзон Крузо не здавався навіть тоді, коли у нього нічого не виходило. Він пробував знову і знову. Якщо Робінзон щось не вмів, він придумував, як це зробити . Коли Крузо врятував П’ятницю, він навчив читачів бути відважними та добрими. Ця книга просто знахідка для дітей, які хочуть багато подорожувати. Вони багато чому навчаться у Робінзона: терпимості, мужності, винахідливості, прагненню до мети, сміливості і багато чому іншому. Головний герой цієї чудової книги – людина, сильна духом. Не кожен зможе витримати таке випробування, а він зміг! Ця книга безцінна! Вона завжди може бути в нагоді як дітям, так і дорослим. Коли тільки відкриваєш її, потрапляєш у світ пригод, який тебе зачаровує, і не можеш відірватися від твору, не дочитавши до останньої сторінки. Мені дуже сподобалася книга Даніеля Дефо “Робінзон Крузо”, і я дуже раджу прочитати її всім моїм одноліткам!

Черговий номер

Без имени-4

[contact-form-7 id="3827" title="Замовлення вебінарів"]

Придбання акційних журналів

Дорогі вчителі! Добігає кінця КРИЖАНИЙ розпродаж журналів «Зарубіжна література в школах України»! Встигніть придбати …

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

22 лютого о 19.00 відбудеться вебінар Світлани Дячок
«Менеджмент в освіті,
або Як вбити двох зайців»

Який він – ефективний освітній менеджмент? Якими мають бути стратегія планування та використання інноваційних методів управління?
Дізнайтеся наскільки важлива робота в команді, мотивація та дотримання тайм-менеджменту!

Реєструйтеся на вебінар