в школах України

Відгук про прочитану влітку книгу Д. Дефо «Пригоди Робінзона Крузо»

Автор: Хоміч Катерина, учениця 6 – А класу Судилківської ЗОШ І – ІІІ ступенів Шепетівського району Хмельницької області
Вчитель. Денисюк Ольга Григорівна

Славний Робінзон Крузо став моїм улюбленим літературним героєм після прочитання роману Д. Дефо. Автор своїм твором розкриває глибину людської душі, гнучкість людського розуму. Після тривалих років перебування на безлюдному острові Робінзон перетворився на володаря природи, майстра на всі руки. І таке довгоочікуване повернення до людської цивілізації вже нічим його не зможе налякати. Найбільші враження в мене викликали епізоди про влаштування Робінзоном острова: будівництво будинку, приручення диких тварин, майстрування меблів, виготовлення посуду, вирощування пшениці та процес випікання хліба. Яким же він видався смачним для героя!
Робінзон – справжній герой, тому що сміливий, упертий, цілеспрямований. Роки, проведені на безлюдному острові, не зламали його, а ще більше загартували, зробили Людиною з великої літери.
Я зрозуміла, що завжди й в усьому потрібно йти до кінця, не здаватися, боротися, вірити в свої сили.

Черговий номер

58281963_6115398729691_4931406545037557760_n.png

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

24 квітня о 19.00 відбудеться вебінар Лариси Ціпов’яз
«Як це працює:
10 дієвих ключів до аналізу та інтерпретації новинок у програмі
»

Дорогі вчителі! Приходьте 24 квітня на вебінар Заслуженого вчителя України Лариси Ціпов’яз «Як це працює: 10 дієвих ключів до аналізу
та інтерпретації новинок у програмі»
Окрім сертифікату, відеозапису вебінару та презентації ведучої,
учасники отримають корисний ПОДАРУНОК: ексклюзивні матеріали для ефективної роботи з творами: Р. Баха «Чайка Джонатан Лівінгстон»
та П. Маара «Що не день, то субота», «Машина для здійснення бажань»,
а також авторські сценарії змістовних і веселих інтелектуальних ігор для 5-11 класів, які можна використати для проведення заключних уроків, позакласних заходів та під час червневої практики.

Реєструйтеся на вебінар