в школах України

Відгук «Спробуємо зробити неможливе»

Автор: Дроздов Данило, учень 7-Б класу, ЕНВК «Школа майбутнього» м. Ялта
Вчитель: Фурсенко Ольга Федорівна

Книга – це чудо, що створено людиною. З книг ми можемо узнати багато цікавого. Читаючи, ми вчимося спілкуватися. Книга відкриває нам інший, барвистий, чудовий світ. Світ, що полон подорожей і пригод, світ, в якому треба боротися зі злом. З кожним новим твором читач проживає «чуже» життя – життя героїв книги. Художня література надає нам різноманітні зразки людської поведінки, вчинків.
Влітку я докладніше познайомився з біографією російського письменника В.Г.Короленко і дізнався про те, що 2013 рік ювілейний для нього. Одного разу Володимир Галактіонович написав: «Я знайшов. свою батьківщину, і цією батьківщиною стала російська література».
Для мене російська література – це величезна країна, в яку я ще тільки починаю свій шлях читача. Цей шлях по сторінках книг, по стежинах п’єс, по рядках віршів, через річки, ліси, моря і епохи, – різноманітними шляхами разом з літературними героями, які допоможуть побувати у нових ситуаціях, навчать співпереживати людям і любити природу.
Серед творів В.Г.Короленко найбільш мене вразила повість «Сліпий музикант». Головний герой цього твору, хлопчик Петрусь, народився сліпим. Його життя важке, адже він не бачить той краси навколишнього світу, яку бачимо ми, зрячі, але не завжди її помічаємо. Хлопчик відчував себе нещасним, самотнім, але завдяки музиці, яка увійшла до його життя, він подолав нещастя долі і зумів зробити своє життя повнокровним.
Скільки душевного тепла, терпіння і доброти подарували хлопчику його мама, дядько Максим, конюх Іохим, дівчинка Евеліна! Саме з їх допомогою Петро зробив те, що здавалося, було для нього неможливим. Він не тільки став справжнім музикантом, але і став корисним людям, знайшов своє місце у житті. Про таких людей говорять, що їх життя – подвиг.
Мені здається, що переживаючи за героя цієї книги, я змінився, тепер я уважніше відношуся до близьких мені людей, краще розумію, як важливо підтримати того, хто хворий, самотній, хто потребує захисту. А допоміг мені у цьому російський письменник В.Г.Короленко.

Черговий номер

58281963_6115398729691_4931406545037557760_n.png

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

24 квітня о 19.00 відбудеться вебінар Лариси Ціпов’яз
«Як це працює:
10 дієвих ключів до аналізу та інтерпретації новинок у програмі
»

Дорогі вчителі! Приходьте 24 квітня на вебінар Заслуженого вчителя України Лариси Ціпов’яз «Як це працює: 10 дієвих ключів до аналізу
та інтерпретації новинок у програмі»
Окрім сертифікату, відеозапису вебінару та презентації ведучої,
учасники отримають корисний ПОДАРУНОК: ексклюзивні матеріали для ефективної роботи з творами: Р. Баха «Чайка Джонатан Лівінгстон»
та П. Маара «Що не день, то субота», «Машина для здійснення бажань»,
а також авторські сценарії змістовних і веселих інтелектуальних ігор для 5-11 класів, які можна використати для проведення заключних уроків, позакласних заходів та під час червневої практики.

Реєструйтеся на вебінар