в школах України

Відгук на міф про Прометея

Автор: Люблінська Ольга, учениця 6 – А класу Судилківської ЗОШ І – ІІІ ступенів Шепетівського району Хмельницької області
Вчитель. Денисюк Ольга Григорівна

Влітку я прочитала багато міфів народів світу. Найбільше мені сподобався давньогрецький міф про Прометея.
У цьому творі розповідається про незламного титана, який був для людей і батьком, і вчителем. Коли верховний бог Зевс жорстоко розправився із рідними Прометея, титан був змушений стати на бік тирана. Та згодом немилість Зевса знайшла й Прометея. А все через те, що той був добрим і милосердним до смертних людей, допомагав їм, а щоб врятувати їх від неминучої смерті, пішов на злочин: викрав вогняну іскру з палацу Зевса й подарував її людям. Страшенно розлютився Зевс і покарав героя. Але й покараний Прометей не скорився. Заради людей він пожертвував своїм життям, і ми повинні пам’ятати легендарного титана.
Хоча міфи – давні народні вигадки, вони багато чому можуть навчити, зокрема міф про Прометея вчить бути милосердним, сміливим, вірним своїм ідеям.

Черговий номер

58281963_6115398729691_4931406545037557760_n.png

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

24 квітня о 19.00 відбудеться вебінар Лариси Ціпов’яз
«Як це працює:
10 дієвих ключів до аналізу та інтерпретації новинок у програмі
»

Дорогі вчителі! Приходьте 24 квітня на вебінар Заслуженого вчителя України Лариси Ціпов’яз «Як це працює: 10 дієвих ключів до аналізу
та інтерпретації новинок у програмі»
Окрім сертифікату, відеозапису вебінару та презентації ведучої,
учасники отримають корисний ПОДАРУНОК: ексклюзивні матеріали для ефективної роботи з творами: Р. Баха «Чайка Джонатан Лівінгстон»
та П. Маара «Що не день, то субота», «Машина для здійснення бажань»,
а також авторські сценарії змістовних і веселих інтелектуальних ігор для 5-11 класів, які можна використати для проведення заключних уроків, позакласних заходів та під час червневої практики.

Реєструйтеся на вебінар