в школах України

Відгук на повість Ч. Діккенса «Різдвяна пісня у прозі»

Автор: Лабунець Євген, учень 6 – А класу Судилківської ЗОШ І – ІІІ ступенів Шепетівського району Хмельницької області
Вчитель. Денисюк Ольга Григорівна

Влітку я прочитав повість Ч. Діккенса «Різдвяна пісня у прозі» Це незвичайний твір. Він розповідає про те, до чого доводить людей жадібність, байдужість. Головний герой твору Ебенезер Скрудж, дбаючи лише про свої інтереси, перетворився на людину-кригу. Його нічого не турбує, окрім власного зиску. Він навіть рідних людей цурається.
Так не повинно бути! Тому й з’являються напередодні Різдва в оселі Скруджа привид колишнього друга Марлея й Духи Минулого, Теперішнього та Прийдешнього Різдва. Привид Марлея попередив Скруджа, що коли той не зміниться на краще, то загине, а Духи Різдва запропонували подорожі у свій час. Ці мандрівки та побачене під їх час допомогли Скруджу. Він не просто змінився, він оновився. Засвітився жагою до життя, побачив світ у різнокольорових яскравих фарбах. Сталося справжнє Різдвяне диво!
Я не тільки зрадів за Скруджа, а й замислився про своє. Що потрібно робити для того, щоб люди раділи при зустрічі зі мною? Як правильно себе поводити, щоб друзі та рідні мене поважали? Якою людиною я хочу стати? Я зрозумів, що не потрібно бути скнарою, егоїстом, потрібно бути щедрим, чесним, завжди радіти Різдвяним святам, дорожити друзями, шанувати рідних, щоб не залишитися самотнім.
Повість «Різдвяна пісня у прозі» – захоплюючий та повчальний твір. Кожен. хто його прочитає. захоче стати кращим.

Черговий номер

Без имени-3

[contact-form-7 id="3827" title="Замовлення вебінарів"]

Зимовий розпродаж

Дорогі вчителі! Добігає кінця зимовий розпродаж вебінарів! Встигніть придбати вебінари за акційною вартістю.  Три відеозаписи …

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

25 січня о 19.00 відбудеться вебінар Вікторії Туряниці
«Паралелі та меридіани літературного глобуса:
елементи компаративного аналізу на уроках літератури»

На вебінарі Ви дізнаєтесь:
– Які є види компаративного аналізу та як їх використовувати у практиці?
– Які існують форми роботи на уроках з елементами порівняльного аналізу, починаючи від усної народної творчості до модернізму?

Також ведуча презентує для вас узагальнену таблицю творів письменників різних літератур для порівняльного аналізу

Реєструйтеся на вебінар
Вікторії Туряниці