Відкриваю вам душу і дарую тепло свого серця (Головні життєві цінності у казці А. де Сент-Екзюпері «Маленький принц»)

Вам також має сподобатись...

4 Відповідей

 1. admin сказав:

  Ірина Ткач: Дуже доречна робота в групах – хороша можливість осягнути багато епізодів, багато віршів різних поетів та музика на початку уроку створять певний емоційний фон, підкреслять проблеми, підняті у творі Екзюпері. Одне мене непокоїть у даному уроці, та й деяких інших на конкурсі – відсутність роботи над художніми особливостями творів, без яких аналіз твору на уроці неповний. Стосовно презентації є зауваження: на Слайді, де зображені жителі маленьких планет занадто багато анімації, очі розбігаються,втрачається думка. Над П’яницею, мабуть, діти сміялися?)))

 2. admin сказав:

  Анна-Марія Богосвятська: Не урок, а – КАЗКА! Казка про Землю, про “скарби душі”, про мрії. Дуже сподобався головний акцент заняття – ПЛАНЕТА ЗЕМЛЯ: яка вона у творі А.Сент-Екзюпері, у чому її винятковість (“Земля – планета не проста!”), як її врятувати, зберегти. Презентація – цікава, незвичайна, жива!
  Згодна з п.Іриною: на Слайді № 4 забагато інформації. Можна порадити виводити цих персонажів поступово, одного за одним по мірі аналізу. Тоді можна буде встигати роздивитися “дивних дорослих”, з якими зустрічається Маленький Принц.
  Відмінно!

 3. admin сказав:

  Світлана Турчина: Згодна з попередніми коментарями: презентація цікава, урок насичений і живий, анімації трохи забагато, але це можна виправити. Головне, що після такого уроку діти не будуть байдужими, вони отримають привід для думок навіть після уроку, можливо, вдома з батьками. А це важливо!

 4. admin сказав:

  Наталія Вихрист: Отримала задоволення від цього уроку. Приєднуюсь до попередніх коментарів – майстерний урок.
  «Скарби душі» Маленького принца – справжня методична знахідка! І домашні завдання вдалі.

Залишити відповідь