Краса чистих людських взаємин

Вам також має сподобатись...

4 Відповідей

 1. admin сказав:

  Анна-Марія Богосвятська: Урок силён своими межпредметными связями: мировая художественная культура, музыка, этика, афористика. Предлагаются разные интерпретации новеллы О.Генри (песня С.Копыловой, стихотворение М.Быкова). Содержание занятия включает работу правого полушария, т.е. обращается к сердцу, чувствам, образному восприятию, что очень ценно.

 2. admin сказав:

  Світлана Турчина: Спасибо, Анна-Мария, за отзыв. Вы всегда умеете выделить то, на что нацелен был сам учитель. Моя задача: обращаться к сердцу, чувствам.

 3. admin сказав:

  Наталія Вихрист: Урок вийшов цікавим і повчальним. Сподобалось, що звернено увагу на художні деталі.
  Презентація – саме робоча, що сприяє роздумам учнів, на що і націлено урок.
  Використання міжпредметних зв’язків дуже доцільне і вдале.

 4. admin сказав:

  Ольга Чоловська: Геніальність, як завжди у простоті. Урок, на перший погляд звичний, але в ньому заховано стільки різносторонніх відкриттів для дітей на різних етапах уроку і все огорнено теплотою, прагненням вчителя достукатися до дітей, прокласти стежечку до їхньої душі. Презентація – шлях до вирішення проблем, піднятих на уроці. Нічого зайвого і кожна деталь вагома. Світлано! Моє чергове захоплення вашим уроком (не здивування, це те, чого я і чекала, і що вкотре вже довів мені і чудовий сайт).

Залишити відповідь