в школах України

Чарівний Новий рік

Автор: Козак Ірина, учениця 5 класу (гімназії) Шумського НВК (загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія) Тернопільської області.
Захоплення: грає на гітарі, співає в ансамблі «Веселкові барви» та у «Зразковому художньому колективі» Шумського НВК, любить читати.
Вчитель: Ходюк О. С.

Настав день Нового року. Всі діти на Землі дуже люблять це свято. І казкові герої також його чекають із нетерпінням. Але вони не святкують його на Землі, а у палаці чарівної країни. Тому що казкові герої думають, що люди їх будуть боятися. Білосніжка, Попелюшка і Панні Метелиця відправилися раніше від інших через чарівне дзеркало, щоб прикрасити замок.
– Уже майже вечір, – сказав Мауглі. Й усі поквапилися із своїх книжок у казкову країну.
Друзі веселилися і чекали 12 години ночі. Сім гномів і Білосніжка водили хороводи, Попелюшка і Принц танцювали удвох, Хлопчик–Мізинчик, Олов’яний Солдатик обговорювали новини чарівного міста. Тільки Кай і Герда хвилювалися, що Снігова Королева чи якісь інші злі персонажі ввірвуться до них на свято і зіпсують його. Так і сталося. Один із Дванадцяти місяців (це був Грудень) вирішив перевірити, чи портал не закрився, але він не зміг знайти дзеркало, а це означало, що його розбили або вкрали і чарівні герої не зможуть повернутися у свої казки. Грудень вирішив нікому не розповідати про цю прикрість, але Попелюшка також захотіла подивитися, чи все добре із порталом. Вона повернулася налякана й усім розповіла про зникнення дзеркала. У замку спочатку запанував хаос. Але потім усі вирішили не сумувати, а все одно святкувати Новий рік. І от настала 12 година, друзі знову засумували, бо згадали про закритий портал і повернутися додому захотілося ще дуже. Та ніхто не знав, як це зробити.
Несподівано Мауглі почув голос, який линув з двору палацу і пішов подивитися, хто там. Це була добра Фея, яка запізнилася на святкування Нового року, бо хотіла допомогти Русалці – адже у неї дуже розболілися сьогодні ноги і тому морська принцеса йшла повільно. Мауглі зрадів – він був упевнений, що тепер вони врятовані. Адже усі знали, що тільки Фея могла повернути загублене дзеркало і відкрити портал.
Він повернувся у палац, щоб поділитися радістю з друзями, але потім вирішив зробити їм сюрприз. Мауглі взяв у руки «червону квітку» і попросив усіх йти за ним.
– Куди ти йдеш? – спитав Хлопчик–Мізинчик.
Мауглі нічого не відповів, а простував далі. І тут перед їхніми очима з?явилося дзеркало, яке відновила Фея. Усі повернулися у чарівне містечко і на честь свого визволення знову влаштували свято.
Але Мауглі і Кай замислися – навіщо і кому було потрібно розбивати дзеркало? Адже, якщо хтось зробив це один раз, то міг зробити і вдруге. Всі герої знали, що дзеркало можна розбити тільки кристалом, який знаходиться у Снігової Королеви. Тому Мауглі та Кай відправилися до її палацу таємно від усіх. Через три дні вони були там. Але Снігової Королеви не було у палаці. Кай побачив біля її трону шматочки дзеркала і подумав, що коли він складе їх до купи – з’явиться знак або слово. Так і сталося. Вони довго складали його шматочок до шматочка і виходили різноманітні фігури. І нарешті вони склали дзеркало. З?явився напис: «Снігова Королева, Баба Яга і Кощій Бзсмертний задумали зробити так, щоб у чарівному світі панували тільки злі персонажі». Вони знали, що добрих казкових героїв можна було вбити тільки за допомогою могутньої чарівної палички, тому що вона забирала їхню силу. Мауглі та Кай побігли до печери, де зберігалася паличка. Але вони запізнилися, бо Снігова Королева та її спільники вже її викрали. Кай і Мауглі поспішили до містечка. Вони встигли попередити всіх і вони стали чекали зустрічі із злими силами. Нарешті з’явилися Снігова Королева, Баба Яга та Кощій Безсмертний. У них була чарівна паличка. Добрі персонажі налякалися, але прийшла мати усіх Фей і сказала, що це несправжня паличка. Справжня була у неї. За допомогою палички вона забрала силу злих персонажів і всі зажили щасливо, даруючи одне одному радість спілкування.

Черговий номер

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”


×
Exit mobile version