в школах України

Новий рік Вінні-Пуха (фанфік)

Автор: Гураль Вікторія, учениця 5-го класу Сков’ятинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Борщівського району, Тернопільської області.
Учитель. Гнатюк Марія Іванівна

Надворі хурделиця розійшлася, що невідомо, як і Новий рік дорогу відшукає. А Вінні-Пух якраз своїх друзів виглядає, бо вирішили разом у нього святкувати. Столи вже вгинаються від різних наїдків, а господар то медку докладе, то нектару доллє. Дуже неспокійно йому на душі, хвилюється за друзів.
Де ж забарилися П’ятачок. Тигра та Іа? Чи, бувало, хтось із них занедужав? А може в дорозі віхола завадила? Неспокійні думки тривожать Вінні.
А в друзів тим часом інші клопоти: у Вінні-Пуха саме на Новий рік випадає День народження, тож без подарунка не обійтися.
Якось П’ятачок випадково підслухав у лісі, як мисливець по мобільному телефону розмовляв. Довго поросятко розгадувало секрет тієї штуковини, що різними голосами відповідала, але, зрештою, докумекав. Друзям захотілося також мати між собою постійний зв’язок. Першому вирішили подарувати побілку Вінні-Пуху.
А де ж її узяти? Треба до міста. Дорога звірятам видалася дуже довгою, небезпечною, але на свято до ведмедика вони прийшли майже вчасно і не з порожніми лапами. Щоб отримати омріяний подарунок довелося друзям у ляльковому театрі грошей підзаробити, разом з «95 кварталом» виступити ще й з усіма діточками по черзі сфотографуватися. Проте подарунок для Вінні того вартував. Одразу імениннику й акцію підключили в подарунок «Альо, Квартал»!
Тепер лісові жителі заживуть веселіше. Першому Вінні-Пух зателефонував Крістоферу-Робіну, привітав із Новим роком.

Черговий номер

Без имени-1

[contact-form-7 id="3827" title="Замовлення вебінарів"]

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

13 березня о 19.00 відбудеться вебінар Ольги Гузь
«5 наукових, 5 методичних і
5 практичних секретів вивчення творів постмодернізму в школі
»

1.     Що потрібно знати вчителю про постмоденрізм як спосіб мислення та художній напрям розвитку світової літератури?
2.     Яку інформацію необхідно донести до учнів? Як це зробити просто і зрозуміло?
3.     Коли варто починати говорити з дітьми про явище постмодернізму?
4.     В яких творах, що вивчаються в загальноосвітній школі з 5 класу наявні ознаки постмодерністської літератури? (Постмодерністські мітки в книгах Роальда Дала, Пауля Маара, Діани Вінн Джонс, Корнелії Функе).
5.     Місце і роль творів Михайла Булгакова в передбаченні ситуації постмодернізму в історико-культурному розвитку людства.
6.     Сходинки до вивчення текстів постмодернізму в 11 класі: фентезі, театр абсурду й твори магічного реалізму як перехідний етап до виникнення літератури постмодернізму.
7.     Знакові імена й тексти літератури постмодернізму. Шкільний ракурс: Хуліо Кортасар «Менади», Милорад Павич «Скляний равлик», Даніель Пеннак «Усе для людожерів». Набір секретних засобів впливу на учнів для прочитання й осмислення творів постмодернізму.
8.     Системний аналіз роману «Дім дивних дітей» Ренсома Ріггза як постмодерністського фентезі.

Реєструйтеся на вебінар