в школах України

Таємниці вебінару «10 методичних родзинок цікавого уроку ЗЛ»

Перед кожним учителем стоїть дилема: як ефективно поєднати власні професійні та особистісні якості із глибоким знанням предмета та любов’ю до літератури, володінням ефективними освітніми методиками та інноваціями для проведення ефективного уроку літератури? Методичний арсенал сучасного учителя надзвичайно різноманітний, але якщо ви не звикли зупинятися на досягнутому, запрошуємо вас на вебінар Лесі Сич «10 методичних родзинок для цікавого уроку ЗЛ». Учитель із 20-річним стажем, лектор та методист-кореспондент Вінницької академії неперервної освіти педагогічних працівників, адміністратор ФБ-групи «Методичні родзинки уроків ЗЛ» поділиться з вами власними методичними знахідками.
На вас чекає ціле гроно методичних родзинок, які доцільно використовувати на різних етапах уроку: актуалізація опорних знань, робота над темою уроку (вивчення біографії автора; аналіз художнього твору; робота з текстом, характеристика героїв і т.д.), підбиття підсумків уроку та рефлексія.
Під час вебінару ви зможете не тільки збагатитися універсальними цікавими ідеями, для вивчення творчості будь-якого письменника, а й отримати в подарунок дидактичні матеріали:

 • Картки та презентації для вивчення біографії автора твору;
 • Картки для аналізу художнього твору;
 • Картки для роботи з текстом;
 • Мудрі цитати із книг;
 • Шаблони ФБ-профілів літературних героїв та авторів творів.
  Оскільки нова програма ЗЛ дає учителю та учням право вибору, то всі ці методичні родзинки (дидактичні матеріали) буде презентовано в якості матеріалів для уроків вивчення роману «451 градус за Фаренгейтом» Рея Дугласа Бредбері та повісті Анни Гавальди «35 кіло надії».
  «Є злочини гірші, ніж спалювати книжки, наприклад, не читати їх».
  «Непрочитані книги можуть жорстоко помститися!»
  Так казав Рей Дуглас Бредбері, а лектор вебінару вважає, що роман «451 градус за Фаренгейтом» та повість «35 кіло надії» – це саме ті твори, які необхідно прочитати та вивчити на уроках ЗЛ. До зустрічі на вебінарі!

Черговий номер

Без имени-1

[contact-form-7 id="3827" title="Замовлення вебінарів"]

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

13 березня о 19.00 відбудеться вебінар Ольги Гузь
«5 наукових, 5 методичних і
5 практичних секретів вивчення творів постмодернізму в школі
»

1.     Що потрібно знати вчителю про постмоденрізм як спосіб мислення та художній напрям розвитку світової літератури?
2.     Яку інформацію необхідно донести до учнів? Як це зробити просто і зрозуміло?
3.     Коли варто починати говорити з дітьми про явище постмодернізму?
4.     В яких творах, що вивчаються в загальноосвітній школі з 5 класу наявні ознаки постмодерністської літератури? (Постмодерністські мітки в книгах Роальда Дала, Пауля Маара, Діани Вінн Джонс, Корнелії Функе).
5.     Місце і роль творів Михайла Булгакова в передбаченні ситуації постмодернізму в історико-культурному розвитку людства.
6.     Сходинки до вивчення текстів постмодернізму в 11 класі: фентезі, театр абсурду й твори магічного реалізму як перехідний етап до виникнення літератури постмодернізму.
7.     Знакові імена й тексти літератури постмодернізму. Шкільний ракурс: Хуліо Кортасар «Менади», Милорад Павич «Скляний равлик», Даніель Пеннак «Усе для людожерів». Набір секретних засобів впливу на учнів для прочитання й осмислення творів постмодернізму.
8.     Системний аналіз роману «Дім дивних дітей» Ренсома Ріггза як постмодерністського фентезі.

Реєструйтеся на вебінар