fbpx

в школах України

Відгук на книгу Ольги Бусенко «Паперовий Янгол»

Автор: Миронюк Ігор, учень 6-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Дашківці Літинського району Вінницької області
Захоплення: література, риболовля, техніка, логічні задачі
Вчитель: Буткалюк Валентина Іванівна

Доброго дня, шановна Ольго Бусенко! Я, Миронюк Ігор, учень шостого класу середньої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів с.Дашківці Літинського району Вінницької області. В цьому листі звертаюся до Вас, пані, Ольго, зі словами подяки за славнозвісну та захоплюючу книгу «Паперовий Янгол». Ви подарували справжню епопею, де розповідаються найдивовижніші історії, кумедні витівки та вигадки, несподівані й фантастичні вчинки. Чудеса й різноманітні дивовижі почалися ледь не з перших сторінок. Мені сподобалося те, що вигадала всі ці історії дівчинка Яринка. Кожна її оповідь починається малюнком. Своїм пензликом вона вимальовувала на аркушику дерево, а на самому вершечку – янгола, паперового янгола. Що це? Звідки він? Як сюди потрапив? Зринає безліч запитань у Яринки, а разом з ними і нові історійки. Кожна з них цікава, захоплююча, повчальна.
Я вже менше став дивитися телевізор, завдяки історії Яринки про телеманію Мишка Бублика. Гадаю, що сьогодні багато моїх ровесників страждають цією хворобою, їм неодмінно треба полікуватися – прочитати Вашу книгу.
Мене вразило те, що тварини розмовляють, а речі оживають. Як я реготав, коли читав історію про Середу і Вареника. Оце так опудала! Ну й охоронці! Спасибі Вам, розсмішили. Наступного літа і в мене такі опудала з’являться на городі.
Історія ж про Пірата і Принцесу навчає нас, дітей, як потрібно товаришувати, цінувати щиру дружбу.
Приємно, що книга «Паперовий Янгол» написана українською мовою. Читається дуже легко. Все зрозуміло, доступно. Є багато різнокольорових веселих малюнків до кожної історії.
Шановна Ольго Бусенко! Яка у Вас буйна гра фантазії! Коли я прочитав «Паперового Янгола», то став більше мріяти, спостерігати, уявляти, вигадувати різні історійки. Їх чародійний світ пронизав, наповнив мою душу яскравими фарбами, досі незнаними.
Я дуже хотів би зустрітися з Вами, а тому запрошую Вас завітати до нас у мальовниче село Дашківці, яке навесні потопає у рожево-білому цвіті, а восени задихається від ніжного аромату яблук, груш, слив. Тут Ви неодмінно зустрінете нових героїв.
Сподіваюся, що власноруч виготовлена птаха швидко доставить Вам мого листа.
З повагою Ігор Миронюк

Черговий номер

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”