в школах України

Відгук на оповідання Конан Дойля «Собака Баскервілів»

Автор: Кожарко Христина, учениця 7 – Б класу Костопільської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3 Рівненської області.
Захоплююся танцями, спортом, малюванням, у вільний час люблю читати книги.
Вчитель. Середа Марія Миколаївна

Я борюсь со злом по мере моих скромных сил, но выступать против прародителя зла было бы несколько самонадеянно с моей стороны.
Шерлок Холмс

Думаю, ви вже зрозуміли, про кого буде йти мова. Я обожнюю детективи, тому оповідання Конан Дойля «Собака Баскервілів» із серії книг про Шерлока Холмса просто не могло мені не сподобатися. У цьому чудесному творі розповідається про Шерлока Холмса – детектива та його вірного друга Ватсона, які розслідують містичну справу про жахливого собаку та прокляття роду Баскервілів. Ми є свідками надзвичайного хисту Шерлока, його вміння швидко реагувати і знаходити вихід, як нам здається, із непередбачуваних ситуацій.
Звісно, мене найбільше вразила кінцівка: дії Холмса у такій екстремальній ситуації. Він проявив мудрість, сміливість, упевненість і ще раз довів, що є геніальним детективом. Я прожила цей епізод разом із героями. Таке враження, ніби справді бачила це все на власні очі!
Холмс неперевершений – це однозначно! Він просто геніальний, його блискавичні дії, неординарність думок заворожують. Детектив завжди був на один крок попереду подій. І я не перестаю дивуватися його кмітливості. Шерлок Холмс навчив мене ніколи не здаватися, шукати вихід із найтяжчих та найзаплутаніших ситуацій. Наскільки на початку твору все було незрозуміло – настільки вміло розставив все на свої місця Шерлок!
Це захоплює.
P.S. Прочитати раджу всім, повірте, не пожалкуєте!

Черговий номер

58281963_6115398729691_4931406545037557760_n.png

Зміст № 9, 2019

Педагогічна хронікаМіжрегіональний круглий стіл «Зарубіжна література в Новій українській школі» за участі авторського колективу під...

Read More

Зміст № 7-8, 2019

Щоб не прийшли шарикови…Хроніка громадського обговорення «Мовно-літературної галузі» в проєкті Державного стандарту базової середньої освіти...

Read More

Зміст № 6, 2019

Редакційна вітальня«Насамперед, побажаю собі… стати пані Гармидер!»Ексклюзивне інтерв’ю Наталії Рудніцької. . .4 Фокус на дитинуНаталія...

Read More

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”