в школах України

Відгук на оповідання Конан Дойля «Собака Баскервілів»

Автор: Кожарко Христина, учениця 7 – Б класу Костопільської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3 Рівненської області.
Захоплююся танцями, спортом, малюванням, у вільний час люблю читати книги.
Вчитель. Середа Марія Миколаївна

Я борюсь со злом по мере моих скромных сил, но выступать против прародителя зла было бы несколько самонадеянно с моей стороны.
Шерлок Холмс

Думаю, ви вже зрозуміли, про кого буде йти мова. Я обожнюю детективи, тому оповідання Конан Дойля «Собака Баскервілів» із серії книг про Шерлока Холмса просто не могло мені не сподобатися. У цьому чудесному творі розповідається про Шерлока Холмса – детектива та його вірного друга Ватсона, які розслідують містичну справу про жахливого собаку та прокляття роду Баскервілів. Ми є свідками надзвичайного хисту Шерлока, його вміння швидко реагувати і знаходити вихід, як нам здається, із непередбачуваних ситуацій.
Звісно, мене найбільше вразила кінцівка: дії Холмса у такій екстремальній ситуації. Він проявив мудрість, сміливість, упевненість і ще раз довів, що є геніальним детективом. Я прожила цей епізод разом із героями. Таке враження, ніби справді бачила це все на власні очі!
Холмс неперевершений – це однозначно! Він просто геніальний, його блискавичні дії, неординарність думок заворожують. Детектив завжди був на один крок попереду подій. І я не перестаю дивуватися його кмітливості. Шерлок Холмс навчив мене ніколи не здаватися, шукати вихід із найтяжчих та найзаплутаніших ситуацій. Наскільки на початку твору все було незрозуміло – настільки вміло розставив все на свої місця Шерлок!
Це захоплює.
P.S. Прочитати раджу всім, повірте, не пожалкуєте!

Черговий номер

Без имени-4

[contact-form-7 id="3827" title="Замовлення вебінарів"]

Придбання акційних журналів

Дорогі вчителі! Добігає кінця КРИЖАНИЙ розпродаж журналів «Зарубіжна література в школах України»! Встигніть придбати …

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

22 лютого о 19.00 відбудеться вебінар Світлани Дячок
«Менеджмент в освіті,
або Як вбити двох зайців»

Який він – ефективний освітній менеджмент? Якими мають бути стратегія планування та використання інноваційних методів управління?
Дізнайтеся наскільки важлива робота в команді, мотивація та дотримання тайм-менеджменту!

Реєструйтеся на вебінар