в школах України

Відгук на прочитану книгу М.Гоголя «Тарас Бульба»

Автор: Писаренко Ніна, учениця 7-го класу Радсадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Миколаївського району, Миколаївської області
Захоплення: малювання коміксів.
Вчитель. Пономаренко Тетяна Валеріївна

Влітку я познайомилась ще з одним творчим доробком М. Гоголя, його повістю «Тарас Бульба». У цьому творі розповідається про ті часи, коли козаки захищали нашу неньку-Україну від іноземних загарбників. Повість дуже цікава і захоплююча. З неї можна багато дізнатись про середньовічне козацтво. Також побачити, які почуття виникають у двох закоханих – козака та панської дочки, заради якої молодий козак продав свою рідну Батьківщину. Мені сподобався цей твір тим, що читаючи його, можна багато дізнатись про стражденну Україну та її мужніх синів-захисників. Мене зацікавило ще й те, що автор зображує сцени війни дуже насичено, зрозуміло, творчо і цікаво. Я ніби переносилась на поле битви і разом з козаками вступала в поєдинок за волю нашого народу.
Я всім рекомендую прочитати повість «Тарас Бульба» і хоч на недовгу мить відчути себе нащадком козаків.

Черговий номер

Без имени-1

[contact-form-7 id="3827" title="Замовлення вебінарів"]

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”

13 березня о 19.00 відбудеться вебінар Ольги Гузь
«5 наукових, 5 методичних і
5 практичних секретів вивчення творів постмодернізму в школі
»

1.     Що потрібно знати вчителю про постмоденрізм як спосіб мислення та художній напрям розвитку світової літератури?
2.     Яку інформацію необхідно донести до учнів? Як це зробити просто і зрозуміло?
3.     Коли варто починати говорити з дітьми про явище постмодернізму?
4.     В яких творах, що вивчаються в загальноосвітній школі з 5 класу наявні ознаки постмодерністської літератури? (Постмодерністські мітки в книгах Роальда Дала, Пауля Маара, Діани Вінн Джонс, Корнелії Функе).
5.     Місце і роль творів Михайла Булгакова в передбаченні ситуації постмодернізму в історико-культурному розвитку людства.
6.     Сходинки до вивчення текстів постмодернізму в 11 класі: фентезі, театр абсурду й твори магічного реалізму як перехідний етап до виникнення літератури постмодернізму.
7.     Знакові імена й тексти літератури постмодернізму. Шкільний ракурс: Хуліо Кортасар «Менади», Милорад Павич «Скляний равлик», Даніель Пеннак «Усе для людожерів». Набір секретних засобів впливу на учнів для прочитання й осмислення творів постмодернізму.
8.     Системний аналіз роману «Дім дивних дітей» Ренсома Ріггза як постмодерністського фентезі.

Реєструйтеся на вебінар