fbpx

в школах України

Відгук на книгу “Життя та дивовижні пригоди Робінзона Крузо”

Автор: Драгайцева Анастасія, учениця 6-А класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 47 з поглибленим вивченням іноземних мов та фізико-математичного профілю м. Дніпропетровська”
Учитель: Лещенко Людмила Григорівна

Роман “Життя та дивовижні пригоди Робінзона Крузо” написав відомий англійській письменник Даніель Дефо. В книзі розповідається про пригоди благородного Робінзона Крузо, який безстрашно боровся за виживання на безлюдному острові! Основними героями твору є Робінзон та його друг – П’ятниця. Книга починається розповіддю про життя Робіна, про його перші спроби стати моряком – мандрівником.
Ця книга цікава своїм розвитком подій. Головний герой Робінзон зазнав аварію корабля та дивом вижив і опинився на безлюдному острові. Там його очікувало багато випробувань, з якими за ради виживання треба кожен день боротися. Прийшлось влаштовуватись на острові , будувати собі будинок, добувати та готувати їжу, та багато іншого, що вперше довелось робити в житті. Більш за все мені сподобався епізод, де Робінзон познайомився з П’ятницею. Як врятував його від смерті, як навчив його розмовляти на зрозумілій мові, і як Робінзон і П’ятниця стали найкращими друзями! Найбільше з героїв мені сподобався Робінзон Крузо. По-перше – він головний герой розповіді. А по-друге – дуже цікаво було читати, як він боровся за виживання, про його наполегливу працю та спроби повернутися додому.
Прочитавши цей твір, починаєш розуміти, що є речі, котрі для нас так важливі в цивілізованому суспільстві, на безлюдному острові вони не представляють собою ніякої цінності. Наприклад, гроші, які на острові виявилися просто дрібничками. А в нагоді б стали такі речі, як сірники та пляшка води.
Ще мене книга навчила добру, адже Робінзон врятував П’ятницю від смерті, та бідолашне козлятко від голоду! Ця книга вчить нас бути витриманими, мужніми та добрими та хоробрими, незалежно від обставин. Я раджу всім друзям прочитати твір “Життя та дивовижні пригоди Робінзона Крузо”.

Черговий номер

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”