в школах України

Відгук про прочитаний твір Артура Конан Дойля «Собака Баскервілів»

Автор: Гончарук Аліна, учениця 7 – Б класу Судилківської ЗОШ І – ІІІ ступенів Шепетівського району Хмельницької області
Вчитель. Денисюк Ольга Григорівна

Хто у світі не знає дивовижного детектива Шерлока Холмса? Мабуть, немає таких. Якщо не читали творів про нього, то художні фільми бачили точно. Я сама належала до таких, але влітку цього року прочитало повість Артура Конан Дойля «Собака Баскервілів».
Спочатку твір здавався не таким цікавим, як фільм, та згодом я вже не могла відірватися від сторінок. У Херлок Холмсі викликає захоплення все: і манера мови, і міркування вголос, і приховані вчинки. Не завжди встигала зрозуміти хід його думок, тому була вражена результатами діяльності детектива все більше й більше.
Коли б і в нашому часі з’явилося більше таких детективів, то й злочинці б жили у постійному страху, а може й зовсім зникли б.

Черговий номер

58281963_6115398729691_4931406545037557760_n.png

ЗВЕРНЕННЯ ВЧИТЕЛІВ

Президенту Національної академії педагогічних наук України КРЕМЕНЮ ВАСИЛЮ ГРИГОРОВИЧУ ЗВЕРНЕННЯ  ВЧИТЕЛІВ щодо проєкту Державного стандарту базової середньої освіти (2019) Шановний …

Read More

Зміст № 4, 2019

Фокус на дитинуНаталія Рудницька. Персональний бренд, творення медіа-іміджу, або Практичні поради від «чайника». . .4 Учитель …

Read More

Зміст № 3, 2019

Конкурс підручників – 2019Вірмо в силу слова і дбаймо про майбутнє!Ексклюзивне інтерв’ю Ольги Ніколенко. . …

Read More

Новини

Copyright © Журнал "Зарубіжна література в школах України"

Розробка сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”